На Одещині поліцейські привітали з Днем народження донечку свого безвісти зниклого колеги
Вчора маленькій Софійці Євтодій виповнилося чотири рочки. З найщирішими побажаннями та подарунками до іменинниці завітали колеги її батька, який з жовтня цього року вважається безвісти зниклим.
Цей день народження Софійка вперше зустрічала без свого татка. 42-річний Дмитро Євтодій зник під час виконання бойових завдань, які виконував на сході країни у складі стрілецького батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області.
Поліцейські привезли Софійці подарунки - наплічник, м’які іграшки, солодощі та квіти. Теплими словами та квітами вони привітали й її маму, підтримавши родину у цей непростий час.
Правоохоронці побажали іменинниці світлого, радісного та мирного дитинства у вільній Україні. Вони підкреслили, що поліцейська родина ніколи не залишає своїх - і завжди буде поруч із родиною Євтодій, допомагаючи та підтримуючи в усіх життєвих обставинах.
«Софійко, ти - наша маленька красуня. Нехай твоє дитинство буде світлим і радісним. Ми щиро бажаємо тобі здоров’я, тепла та нескінченної любові», - зазначив начальник відділення поліції №1 Березівського РВП Руслан Шубович.
Березівський районний відділ поліції