На Одещині поліцейські нагадують правила безпеки юним учасникам дорожнього руху
Мета заходів – навчити дітей безпечній поведінці та зменшити кількість травмувань на дорогах.
У межах відпрацювання правоохоронці патрулюють парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, де спілкуються з підлітками. Правоохоронці звертають увагу на правила перетину проїжджої частини, катання на велосипедах, самокатах, роликах, моноколесах та іншому мікромобільному транспорті. Наголошують, що кататися треба у спеціально відведених місцях, подалі від проїжджої частини, а також не забувати про захисне спорядження. На велосипеді по дорозі дозволено їздити лише з 14 років. Перед пішохідним переходом обов’язково потрібно спішуватися й переходити дорогу.
«Влітку діти найбільше часу проводять на вулиці, активно граються та катаються, - зазначає інспектор відділу реагування патрульної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції Євген Єфрімідзе. - Наше головне завдання – вчасно підказати правила безпечної поведінки та застерегти від необачних дій».
Водночас поліцейські закликають батьків бути прикладом для своїх дітей: регулярно нагадувати їм правила безпеки та обов’язково дотримуватися їх самим. Також звертають увагу на те, що у транспорті необхідно перевозити малечу зростом до 150 см виключно у спеціальних дитячих утримуючих системах та бути максимально уважними за кермом поблизу пішохідних переходів і місць відпочинку дітей.
Ізмаїльський районний відділ поліції Одещини