Портал в режимі тестування та наповнення

На Одещині поліцейські затримали зловмисника, який переховувався від правосуддя

Опубліковано 17 грудня 2018 року о 10:17

32-річний житель Чорноморська був оголошений у розшук Іллічівським міським судом ще у 2014 році і весь цей час «відсиджувався» в сусідній державі.

«Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України, – каже начальник Чорноморського відділення поліції, підполковник Олег Чукань. – Але днями він «засвітився», перетинаючи кордон із Росією на території Луганської області. В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «Розшук» співробітники сектору кримінальної поліції Чорноморського відділення поліції затримали розшукуваного згідно зі статтею 191 Кримінального процесуального кодексу України». 

Іллічівський міський суд ухвалив рішення про арешт затриманого і зараз він чекає на вирок суду в СІЗО. За вчинене кримінальне правопорушення йому загрожує  позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Чорноморське відділення поліції в Одеській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux