Портал в режимі тестування та наповнення

На Одещині поліцейські-вибухотехніки знешкодили два протитанкових гранатомети (ДОДАНО ВІДЕО)

Опубліковано 16 лютого 2019 року о 18:28

Зброю у вкрай небезпечному стані було виявлено на узбережжі в Чорноморську.

Про підозрілий предмет повідомили громадяни. Його знайшли на території яхт-клубу серед руїн, що залишилися від будівель, пошкоджених зсувом берегової лінії.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Чорноморського ВП та фахівці вибухотехнічного управління ГУНП.

Знайдене виявилося протитанковим гранатометом РПГ-18 у стані, що становив загрозу для життя людей.

Обстеживши прилеглу територію, вибухотехніки виявили ще один такий же гранатомет  - він лежав у воді біля берега, затиснутий валунами.

Поліцейські звільнили небезпечну знахідку з кам’яного полону, знешкодили обидва гранатомети, вивезли їх у безлюдне місце і знищили.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці з’ясовують, за яких обставин зброя опинилася на узбережжі, та встановлюють особу, яка до цього причетна.

Відділ комунікації поліції Одеської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux