Поліцейські затримали 47-річну жительку Одеси, яка шляхом обману та зловживанням довірою дітей заволодівала заощадженнями їхніх батьків

майнові злочини

Зловмисниця переховувалася від слідства кілька місяців, переїжджаючи від міста до міста. Врешті оперативники викрили її в Чорноморську і взяли під варту.

Встановлено, що правопорушниця підслуховувала на дитячих майданчиках імена малолітніх діточок, а потім підходила до когось із них і представлялась знайомою мами, яка попросила передати їй гроші чи коштовності. Введена в оману дитина йшла зі зловмисницею додому і віддавала їй цінності. 

У такий спосіб жінка обманула 9-річну дівчинку з Одеси, трьох дівчаток віком від 9-ти до 12-ти років з Чорноморська, 7-річних хлопчика та дівчинку з Авангардівської громади. Крім того, доведено, що вона також причетна до крадіжок майна з роздягальні одеського спортивного комплексу. Там із сумок двох відвідувачок вона викрала гаманець з кількома тисячами гривень та ґаджет.

Дії правопорушниці кваліфіковані за двома статтями Кримінального кодексу України: 185 (Крадіжка) та 190 (Шахрайство). Наразі слідчі оголосили їй підозри в скоєнні правопорушень в Одесі, за рядом інших епізодів повідомлення про підозри готуються. Фігурантка нині у слідчому ізоляторі. За скоєне їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

За матеріалами територіальних підрозділів поліції

поліція
новини
крадіжка
діти
шахрайство