Людмила Семчишина – одеська поліцейська, яка вміло «приземляє» ворожі «шахеди»
Вона – помічниця кулеметника в мобільно-вогневій групі. Завдяки її точним розрахункам було знищено не один дрон-камікадзе, скерований російськими військовими на Одесу. Професіоналізм Людмили відзначено численними відомчими та державними нагородами.
Для нашої героїні служба в поліції була давньою мрією, шлях до якої виявився непростим. Попри життєві труднощі у 2021 році вона вступила до Одеського державного університету внутрішніх справ і закінчила його з відзнакою.
Із вересня 2024 року Людмила проходить службу в одному із підрозділів поліції Одещини на посаді інспекторки відділення тактико-спеціальної підготовки.
Вона проводить заняття з особовим складом, зокрема навчає роботі зі зброєю, відпрацьовує з поліцейськими навички стрільби на полігоні. Любов до зброї в неї з дитинства – юначкою вона часто ходила до тиру, де із захопленням стріляла. І хобі переросло в улюблену професію.
Окрім цього, Людмила заступає на добові чергування в мобільно-вогневу групу, завдання якої – збиття ворожих безпілотних літальних апаратів. Вона – помічниця кулеметника, корегує його роботу, передає координати та місцезнаходження дронів, відповідає за радіозв’язок. Завдяки її точним розрахункам БпЛА, які летіли нищити наше місто, неодноразово були успішно знищені.
«Я починала з подачі набоїв кулеметнику, а з досвідом стала навідницею. Збиття першого дрона-камікадзе, спалах над морем і падіння уламків у воду – це така радість, яку ніколи не забуду, а ще – це гордість за злагоджену роботу команди», - згадує Людмила, як починала.
Майже рік вона працює у складі сталої мобільно-вогневої групи, де всі один одного поважають як професіоналів та надійних колег.
«Ми –згуртована команда, в якій кожен виконує свою важливу частину роботи. Саме завдяки цьому ми досягаємо результату», - каже лейтенантка поліції
Поза службою Людмила любить сукні та підбори, прогулянки до моря, парку чи кафе, неодмінно разом із донькою. Дівчинка пишається своєю мамою і теж мріє допомагати людям, але не зі зброєю в руках, а як медикиня. Родинна підтримка додає Людмилі сил на службі, де вона є невід’ємною частиною команди поліції, що захищає людей і місто.
За відсіч та стримування збройної агресії рф вона неодноразово була відзначена нагородами. Серед них – хрест «Військова честь» від Головнокомандувача Збройних Сил України та медаль «За оборону рідної держави» від начальника Південного Одеського територіального управління НГУ.
Сама ж поліцейська не вважає себе героїнею. Пояснює: вона – одеситка, і захищає рідне місто, як всі українці захищають Україну.
Відділ комунікації поліції Одещини