Портал в режимі тестування та наповнення

Лиманські поліцейські розкрили крадіжку раніше, ніж потерпілий виявив відсутність свого майна

Опубліковано 31 березня 2020 року о 10:15

Вночі, зірвавши за допомогою металевого лому навісні замки, зловмисник проник до приміщення дачного будинку 82-річного чоловіка в селищі Чорноморське та викрав майно на загальну суму 14 тисяч гривень.

Автомобіль, на якому 38-річний зловмисник втік з місця події, зупинили поліцейські. Під час огляду в ньому виявили газонокосарку, оприскувач, дренажний насос, мультиварку, дві портативні колонки, кухонну плиту та срібні прикраси. Чоловік зізнався, що все це він вкрав. Тож про проникнення до його будиночку постраждалий пенсіонер дізнався уже від поліцейських. Викрадене правоохоронці вилучили і повернули власнику.

За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. За вчинене підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.

                                               Лиманський відділ поліції в Одеській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux