Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 21-річного жителя Болграда, який викрав гроші з чужої банківської карти

Крадіжки

49-річна містянка загубила її в супермаркеті – молодик підібрав чужу картку та, скориставшись функцією безконтактного платежу, протягом тижня розраховувався у крамницях.

Жінка звернулася до поліції тільки тоді, коли отримала повідомлення від банку про нестачу коштів на рахунку. Правоохоронці встановили особу та місце знаходження зловмисника, який відшкодував потерпілій завдані збитки.

Йому повідомили про підозру за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України. Зібравши всі необхідні матеріали, поліцейські направили їх та обвинувальний акт до суду. За крадіжку чоловіку загрожує від штрафу до п’яти років позбавлення волі.

Шановні громадяни! Налаштуйте користування своєю банківською карткою так, щоб вам приходило сповіщення про будь-які дії з нею. Це дозволить вчасно виявити списання коштів, якого ви не робили. У цьому разі негайно заблокуйте картку через онлайн-додаток або сповістивши банк, і звертайтеся на спецлінію «102» або до найближчого відділу поліції.

Болградський районний відділ поліції