В Одесі правоохоронці направили до суду обвинувачення працівникові Державної виконавчої служби в проханні та одержанні неправомірної вигоди

корупція

Старший державний виконавець одного з відділів ДВС у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повинен був у найкоротший термін зняти арешт з майна громадянки, накладений свого часу за борги, натомість попросив у неї 300 доларів США за пришвидшення процесу та усунення штучно створеної бюрократичної волоканини.

Отримання чоловіком неправомірної грошової винагороди задокументували співробітники Слідчого управління ГУНП в Одеській області. Під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури правоохоронці оголосили правопорушнику підозру за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України і скерували матеріали справи до суду.

Чинним законодавством за одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, передбачене покарання штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Одеської області