Ізмаїльські правоохоронці провели навчання зі звільнення заручника і затримання зловмисників
Оперативно-тактичні навчання з відпрацювання навичок розшуку і затримання злочинців, встановлення місця їх знаходження і звільнення заручників були проведені з особовим складом Ізмаїльського відділу поліції.
За легендою, до чергової частини відділу поліції надійшло повідомлення про те, що двоє невідомих чоловіків у масках зайшли в приміщення оптової торгової бази, де, погрожуючи касирові підприємства предметом, схожим на пістолет, заволоділи грошовими коштами в сумі 50 тисяч гривень. Після цього зловмисники зникли з місця злочину на автомобілі марки «Шевроле» в невідомому напрямку. В подальшому ці ж правопорушники на зупинці маршрутного таксі нібито підійшли до водія таксі, без згоди посадили його в свій автомобіль і поїхали з місця злочину.
«Співробітники поліції діяли чітко і професійно. До навчань із затримання зловмисників були залучені і військовослужбовці Національної гвардії України. Спільними зусиллями зловмисники були затримані, - розповідає начальник Ізмаїльського відділу поліції полковник поліції Роман Галкін. - Такі навчання ми намагаємося проводити регулярно. Для особового складу це тренування, відпрацювання дій в ситуації наближеною до дійсності».
Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області