Портал в режимі тестування та наповнення
Дві «бронзи» виборов одеський поліцейський Сергій Русінко у складі збірної команди України у XII Чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу
Опубліковано 14 листопада 2023 року о 12:45

З 10 по 12 листопада у місті Даугавпілс Латвійської Республіки проходили світові змагання за участю 28 країн. Сергій показав один із кращих результатів, двічі увійшовши до призової трійки.

Два дні поспіль одеський поліцейський відстоював честь України у запеклій боротьбі та посів два почесних третіх місця у ваговій категорії до 70 кг у розділах «клоуз-контакт» та «фул-контакт». Як результат: привіз додому дві «бронзи».

У загальнокомандному ж заліку спортсмени збірної команди України під керівництвом головного тренера, одеського динамівця Віталія Чебана, вибороли II місце.

Сергій Русінко зізнався, що останній місяць інтенсивно готувався до змагань. Каже: представляти свою країну на світовій арені для нього велика честь, і у кожному своєму бою він продемонстрував незламний дух нації.

Свій спортивний шлях Сергій розпочав у 10-річному віці. У 2018 році він виграв чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу та отримав звання майстра спорту міжнародного класу, а за рік став чемпіоном світу.

Спортсмен нещодавно вступив до лав батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області та направив свою силу, відвагу й цілеспрямованість на захист жителів Одещини.

Вітаємо нашого поліцейського із заслуженою перемогою. Бажаємо нових звершень у спорті та досягнень у службі.