Правоохоронцями притягнуто до відповідальності батьків за недбайливе ставлення до дітей

Діти

Семеро дітлахів були виявлені на вулиці голодними та промерзлими.

До поліції надійшла інформація від громадян, що на одній з вулиць Суворовського району гуляють діти без верхнього одягу, дорослих поряд немає. За викликом негайно виїхали співробітники ювенальної превенції Хаджибеївського ВП та представники служби у справах дітей.

Правоохоронці дійсно виявили сімох неповнолітніх віком від одного до шістнадцяти років. Найменший босоніж спав на лавочці, а решта «обідала» сирою картоплею та цибулею.

З пояснень найстаршого хлопця стало відомо, що він – племінник матері інших шести дітей. Вранці жінка попросила доглянути за малюками, а сама з чоловіком кудись пішла, пообіцявши невдовзі повернутися.

Дітей поліцейські відвезли до відділку, нагодували та відігріли, а після двох наймолодших направили до лікарні, а решту - до центру реабілітації.

Скоро правоохоронці знайшли і горе-батьків. Ті пояснили, що декілька днів тому приїхали у пошуках кращого життя з Подільського району та орендували житло. Оскільки грошей вистачило ненадовго, напередодні їх вигнали з квартири через несплату за проживання. Тож батьки залишили дітей з племінником на вулиці, а самі нібито пішли на роботу.

З батьками поліцейські провели профілактичну роботу. За невиконання обов’язків щодо виховання дітей відносно матері був складений протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП. Долею ж дітей надалі опікуватимуться працівники соціальних служб.

Суворовський відділ поліції в м. Одесі