Поліцейські затримали одесита за підозрою у розбещенні шестирічної дівчинки

Діти

Слідчі поліції за процесуального керівництва Суворовської окружної прокуратури оголосили 32-річному зловмиснику підозру за ч.2 ст.156 Кримінального кодексу України та помістили його під варту.

Чоловік запримітив дитину біля входу у крамницю, де вона разом із восьмирічним братиком чекала на матір. Пообіцявши придбати дівчинці іграшку, зловмисник виманив її у безлюдне місце та вчинив відносно неї дії розпусного характеру. Про це дитина розповіла матері, коли та розшукала її неподалік від місця злочину.

Протягом години правоохоронці встановили особу правопорушника та затримали його в середмісті. Свою причетність до вчинення протиправних дій чоловік не заперечував. За розбещення малолітньої йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Шановні батьки! Пильнуйте дітлахів, не залишайте їх без нагляду, особливо на вулиці, розповідайте про правила поведінки з незнайомцями. Малюки мають розуміти, що не можна розмовляти, а тим більше кудись іти з чужими людьми, навіть якщо ті пропонують показати якусь тваринку, купити солодощі чи іграшку. А якщо зловмисник намагається застосувати силу, тягне у безлюдне місце, до машини тощо, треба відразу здіймати галас та кликати на допомогу. Пам'ятайте: від нас, дорослих, від нашої пильності і відповідальності залежить безпека наших дітей!

Одеське районне управління поліції №1

Матеріали для ЗМІ

поліція
новини
діти