Поліцейські встановлюють обставини травмування неповнолітнього мешканця Саратського району

Діти

Підліток отримав осколкові поранення верхніх та нижніх кінцівок, граючись залишками набою, які взяв у хрещеного вдома. Наразі потерпілий перебуває в лікарні, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Попередньо встановлено, що заржавілий предмет, зовні схожий на набій від крупнокаліберної стрілкової зброї, чоловік разом з похресником знайшли серед купи різного непотребу в господарському приміщенні. Хлопчик попросив хрещеного подарувати йому знахідку, так як хотів зробити з неї амулет. Втім чоловік не дозволив дитині самостійно робити якісь маніпуляції зі знахідкою, яка могла бути небезпечною, натомість пообіцяв, що сам зробить прикрасу наступного дня.

Того ж дня він перепиляв набій ножівкою, висипав з нього порох та спалив його. Рештки, з яких мав робити подарунок, залишив чекати до наступного дня. Втім, збираючись додому, хлопець без дозволу забрав їх із собою і вже вдома у господарському приміщенні взявся підручними засобами робити в них отвір для амулету. В цей час стався вибух, в результаті якого підліток отримав тілесні ушкодження.

Дитину негайно було доправлено в лікарню для надання медичної допомоги.

Наразі правоохоронці встановлюють повні обставини події та вирішують питання щодо її кваліфікації.

 

Білгород-Дністровський ВП в Одеській області

(за матеріалами Саратського ВП)