Дитяча допитливість та батьківська недбалість стали причиною травмування 9-річного хлопчика з Балтської громади

Діти

Подія сталася кілька днів тому: малюк знайшов у шафі порох для мисливських патронів, зсипав його в ємність з-під машинної оливи й підпалив, від чого стався вибух. Дитина травмувала праву руку і зараз перебуває в лікарні.

Як встановили поліцейські, батько хлопчика, маючи зареєстровану мисливську зброю, зберігав порох для зарядки набоїв поза сейфом, що й призвело до нещасного випадку. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 264 (недбале зберігання вогнепальної зброї або бойових припасів) Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають власників зброї відповідально ставитися до її зберігання, виключати можливість доступу до неї сторонніх осіб. Згідно з законодавством за недбале зберігання вогнепальної зброї або бойових припасів, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, передбачена відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років. Але більш важливо, що через недобросовісне ставлення власника зброї можуть постраждати інші люди, зокрема їх власні діти.

Відділення поліції № 1
Подільського районного управління поліції
Одеської області