На Одещині почався набір на посади поліцейських офіцерів громади до п’яти ОТГ

Інформація

Своїх офіцерів поліції шукають Арцизька, Авангардівська, Теплодарська, Петровірівська та Затишанська громади. Правоохоронці, які бажають подати анкету, можуть зареєструватися на конкурс до 12 грудня включно.

Його оголошено в рамках продовження реалізації проєкту Національної поліції України. В Одеській області на черговому етапі доступно вісім вакантних місць.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – створювати безпечний простір для громадян. Правоохоронець повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, запобігати порушенням закону, знати усі проблеми та потреби місцевих жителів.

Стати поліцейським офіцером громади може працівник поліції з будь-якого підрозділу зі стажем роботи не менше ніж півтора року (не враховується навчання в закладах освіти та установах первинної професійної підготовки) та водійським посвідченням. Кандидат пройде два етапи відбору – тестування та інтерв’ю. Тих, хто успішно завершить конкурсний відбір, чекатиме спеціальний підготовчий курс від українських та міжнародних експертів.

Подати анкету на участь у проєкті можна за посиланням, а дізнатися більше про вимоги до кандидатів, етапи та умови конкурсу – на сайті Національної поліції.

Нагадаємо, зараз Меморандуми про співпрацю та партнерство підписані із 37 ОТГ. За результатами конкурсів відібрали 32 поліцейських, 22 з яких вже приступили до роботи. Ще 10 завершують навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Відділ комунікації поліції Одеської області

поліція
новини
вакансії