вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected].gov.ua

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.01.2018Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

Вітання начальника ГУНП в Одеській області генерала поліції третього рангу Дмитра Головіна з Новим роком та Різдвом Христовим
31.12.2017 | 09:00

Шановні колеги, ветерани, пенсіонери Національної поліції та жителі Одещини! Прийміть щирі вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового!

Рік, що минає, був багатий на події в Україні, в нашому регіоні та в особистому житті кожного з нас. Але своєю стійкою громадянською позицією, відповідальністю перед державою та суспільством, чуйним ставленням один до одного та безперервною працею усі випробування стали для нас посильними та принесли позитивні результати. Спільними зусиллями правоохоронних органів та свідомих і небайдужих громадян протягом минулого року нам вдалося розкрити майже чотирнадцять тисяч злочинів, з яких понад п’ять тисяч – тяжкі. Також ми змогли значно знизити рівень злочинності та зробити Одеський регіон більш безпечним як для місцевих жителів, так і для гостей регіону.

Такі результати були досягнуті завдяки професіоналізму кожного працівника поліції.  Дякую всім за мужність та неупередженість. Переконаний, що у наступному році нам вдасться не лише зберегти мир та спокій в регіоні, а й забезпечити цілковиту безпеку для його жителів та гостей. Для досягнення цієї мети ми маємо все – бажання, величезний досвід та сили. Сподіваюся, що магічність Нового року і благодать Різдва Христового додадуть всім нам міцності духу, оптимізму і наснаги, у боротьбі зі злочинністю.

Окремо хочу звернутися до родин та близьких правоохоронців, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків. В одну мить ви втратили коханих, батьків, відраду та підтримку, а ми – надійних побратимів, совість і честь нації. За прагнення зупинити злочинність та захищаючи гідність, права і свободи людей, які потрапили в біду, вони заплатили найвищу ціну – життя. Ми пам’ятаємо про їх подвиг і передаємо від покоління в покоління. Більше того, він вже назавжди увійшов в історію, як гідний приклад для наслідування мужності.

Низький уклін ветеранам правоохоронних органів. Ваш досвід дорогоцінний для молоді, а професіоналізм надихає рухатися вперед і вдосконалюватися. Дякую, що знаходите сили та наснагу залишатися в строю. Для нас ваші приклад та мудрість безцінні.

Хочеться, щоб усі випробування і негаразди, які спіткали усіх нас цього року, залишилися в минулому, а новий рік став багатим на добробут та злагоду. Ми, зі свого боку, докладемо усіх зусиль, щоб ці прагнення втілити в життя.

Від усієї душі бажаю всім миру, міцності духу та здоров’я, надійних друзів і наснаги, любові і поваги до ближнього, професійних і особистих перемог! Хай береже вас Господь!

 

З повагою

начальник ГУНП в Одеській області

Дмитро Головін

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку