вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
19.11.2017Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

Одеські поліцейські вкотре здали кров, щоб врятувати життя (ФОТОРЕПОРТАЖ)
14.11.2017 | 13:28

Співробітники апарату ГУНП в Одеській області та батальйону поліції особливого призначення здали кров в обласній станції переливання крові для постраждалих та бійців АТО, які знаходяться на лікуванні у 411-му Центральному військовому клінічному шпиталі.

4

3

2

Сьогодні кров здається для подальшого обміну на життєво-необхідний препарат «Альбумін», який необхідний хворим.

«Акція спрямована на порятунок життів постраждалим та бійцям АТО, які перебувають у важкому стані в військовому госпіталі, - розповів начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області полковник поліції Іван Іщенко, який теж не вперше здав кров. – Хочу закликати небайдужих громадян не залишатися осторонь, адже така допомога як здати кров - це крапля, яка допоможе хлопцям врятувати життя!».

14

19

15

Всі працівники поліції батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області здають кров регулярно, на постійній основі. Вони усі є учасниками бойових дій у зоні проведення АТО та як ніхто знають про необхідність у важку хвилину прийти на допомогу. Такі донорські акції кожного разу залучають до цієї справи все більше поліцейських.

18

11

17

16

12

Донорська кров може знадобитися будь-кому. За статистикою, кожна третя людина протягом життя потребує переливання крові. Без переливання донорської крові та її компонентів неможливо вилікувати дітей і дорослих із захворюваннями крові, з онкологічними захворюваннями. Донорська кров потрібна жертвам аварій і терористичних актів, хірургічним хворим, вагітним жінкам та людям, які отримали опіки й травми.

7

5

8

9

6

10

1

«Проведення таких заходів ще раз доводить людям, що правоохоронці співчувають, хвилюються і роблять все можливе для порятунку людського життя, - зазначив Іван Іщенко. - Не бути байдужим до проблем громадян, займати активну громадянську позицію щодо надання посильної допомоги – це обов’язок службовців, які присягають на вірність народові України».

Відділ комунікації поліції Одеської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку