вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.10.2017Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

В Одесі створено регіональну комісію з питань боротьби та протидії корупції в органах системи МВС (ФОТО, ВІДЕО)
10.10.2017 | 15:22

Голова Громадської ради МВС України, радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в Головному управлінні Нацполіції в Одеській області провів установчі збори по обговоренню ключових питань у створенні регіональної комісії в Одеській області з питань боротьби та протидії корупції в системі Міністерства внутрішніх справ України.

4

У заході взяли участь керівництво ГУНП в Одеській області, ГУ ДСНС, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби, Національної гвардії України, Одеське Управління ДВБ Нацполіції України та запрошені депутати відповідних комітетів Одеської обласної та міської ради.

5

«Боротьба з корупцією у центральних органах виконавчої влади, що координуються Міністерством – один із пріоритетних напрямків нашої діяльності. Саме тому, тепер ми створюємо регіональні комісії з питань боротьби та протидії корупції в системі внутрішніх справ України", - зазначив Володимир Мартиненко.

2

Голова Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ також наголосив: «Одеса – перша, де ми реалізовуємо даний проект в цьому році. Запущено декілька пілотних проектів створення регіональної антикорупційної комісії з питань протидії корупції в органах виконавчої влади, які входять до системи Міністерства внутрішніх справ. Ми впровадимо в систему МВС практику зв’язку між депутатами обласних рад, місцевих рад та правоохоронними органами. Адже в них є великий спектр інформації, яка може дати багато позитивних результатів у боротьбі з проявами корупції».

Він також додав, що буде створено максимально дієвий механізм по боротьбі та протидії корупції, до якого будуть входити органи місцевого самоврядування, долучатися активні представники громадянського суспільства та МВС.

3

1

«Будь-яка підтримка по боротьбі з проявами корупції в системі Нацполіції дуже важлива. Ми зі своєї сторони надамо необхідну допомогу, щоб спільними зусиллями подолати корупцію в правоохоронних органах», - зазначив начальник ГУНП в Одеській області генерал поліції третього рангу Дмитро Головін.

 

Відділ комунікації поліції в Одеській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку