вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.10.2017Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

Дмитро Головін: За 9 місяців роботи кримінальна поліція Одеської області викрила 7 організованих злочинних угруповань і 2 банди
09.10.2017 | 14:20

На рахунку зловмисників більше 100 кримінальних правопорушень - розбої та грабежі, шахрайство і крадіжки, злочини в сфері економіки і організація незаконного обігу наркотиків.

 

 

Очільник поліції Одещини генерал поліції третього рангу Дмитро Головін навів кілька прикладів:

 

«Організоване злочинне угруповання, що спеціалізувалося на туристах, діяло в місцях масового скупчення відпочиваючих, зокрема в гідропарку «Лузанівка». Хлопці розділялися, поки один бив жертву, інші забирали її особисті цінні речі. «Нажите» здавали в ломбард. Відповідатимуть за ст. 185 «Крадіжка», ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.

 

Інша етнічна група зловмисників, до складу якої входили п’ять осіб, спеціалізувалася на розбійних нападах в Одесі, Одеській та Чернівецькій областях. Члени угруповання для конспірації часто міняли машини. Нападали найчастіше вночі, світили жертвам в очі яскравим ліхтарем, погрожували електрошокером і зброєю, зв'язували будівельним хомутом і знущалися над мешканцями, поки напарники виносили цінне майно. Відповідатимуть за ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України.

 

Також правоохоронці викрили організоване злочинне угруповання наркозбувачів. Протягом року зловмисники збували в Одесі метадон шляхом «закладок». Отримавши гроші на банківську карту - повідомляли покупцеві місце знаходження наркотиків. На рахунку 11 епізодів. Відповідатимуть за ст. 307 Кримінального кодексу України.

 

Група фінансових аферистів, будучи працівниками кредитної установи, шахрайським шляхом заволоділи коштами вкладників. Відповідатимуть за ст. 190 «Шахрайство» та ст. 209 «Легалізація (відмивання) коштів, одержаних злочинним шляхом».

 

Дві банди, у кількості восьми осіб, які за 2 місяці (листопад-грудень) скоїли вісім розбійних нападів в Одесі та області. На їх рахунку також квартирні крадіжки. Відповідатимуть за ст. 257 «Бандитизм», ст. 187 «Розбій», 185 «Крадіжка», ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України».

 

Також Дмитро Головін зазначив, що до кримінальної відповідальності вже притягнуто 30 членів організованого злочинного угруповання: 18 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, трьом – застава, п’ятьом – домашній арешт, а чотирьом – особисте зобов’язання.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку