вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

Сергій Яровий обговорив з молдовськими колегами питання обміну інформацією та подальшої співпраці (ФОТО)
12.09.2017 | 19:47

Сьогодні, 12 вересня, в Одесі відбулася зустріч першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового з начальником Генерального інспекторіату поліції Молдови Александру Пинзарем.

1

Сторони обговорили питання співпраці та взаємодії, зокрема у протидії транскордонної злочинності та спільного поліцейського патрулювання у прикордонних районах.

«Сьогодні злочинність не має національності та кордонів. Наша основна мета є налагодження чіткої взаємодії між правоохоронцями обох держав у протидії злочинності та зазіханням на територіальну цілісність», - зазначив Сергій Яровий.

Перший заступник міністра також додав, що сьогодні на Україну покладено відповідальну місію. Попри війну на Сході Україна залишається форпостом і гарантом безпеки Європейського союзу.

Сергій Яровий також зазначив, що сьогодні розбудова правоохоронної системи за світовими та європейськими стандартами є пріоритетом для Міністерства внутрішніх справ України.

У свою чергу начальник поліції Одещини Дмитро Головін нагадав, що у прикордонних районах області така співпраця вже відбувається і має позитивну динаміку.

«Сьогодні ми вже маємо результати співпраці двох сторін у протидії ввезенню контрабандних товарів, зокрема тютюнової та алкогольної продукції. Ми й надалі будемо підтримувати добросусідські відносини та розраховуємо на поглиблення співпраці з нашими молдовськими колегами», - зазначив Дмитро Головін.

2

Під час зустрічі сторони домовились про подальший взаємний обмін інформацією.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку