вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше » 1 - Головна сайту

МВС планує розгортати додаткові підрозділи Нацгвардії в двох районах Одеської області (ФОТО)
12.09.2017 | 19:27

Для забезпечення громадської безпеки нові підрозділи Нацгвардії будуть створені в Ізмаїльському та Болградському районах Одеської області. Про це сьогодні, 12 вересня, під час робочої поїздки до Одеси повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

1

У рамках поїздки він відвідав місце дислокації працівників одеського батальйону поліції особливого призначення та Південного територіального управління Національної гвардії України.

2

Під час зустрічі із особовим складом обох частин були визначені проблеми, які існують, питання підвищення якості служби та взаємодії між гвардійськими та поліцейськими підрозділами.

3

«Одеський регіон ‑ особливий, це пов’язано в першу чергу з кордоном із Придністров’ям та курортним сезоном. Лише цього року тут було близько 5 мільйонів відпочиваючих. Сьогодні правоохоронні підрозділи працюють у штатному режимі та активно залучаються до забезпечення публічної безпеки, особливо під час масових заходів, в Одеському регіоні. Ми постійно проводимо моніторинг місць масового скупчення людей, аби посилювати безпеку додатковими підрозділами Нацгвардії, Нацполіції та патрульної поліції», ‑ зазначив Сергій Яровий.

За словами Юрія Аллерова вже з понеділка планується інспектування військ, перевіряється готовність по залученню до стратегічних навчань. Також разом із Збройними Силами України підрозділи НГУ беруть участь у відсічі зовнішнього ворогу.

 

4

«Південний регіон – дуже складний. Тому сьогодні у реформуванні Національної гвардії це вносить зміни у характер роботи на масових заходах, охороні особливо важливих об’єктів, а також участі у забезпеченні правопорядку у прикордонних регіонах», ‑ зазначив командувач Національної гвардії України.

Департамент комунікації МВС України

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку