вул. Єврейська, 12, Одеса, 65014, Україна
тел.: (048) 779-40-61, 779-49-61; 731-43-95; 725-32-16, факс (048) 779-47-70
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.09.2017
Вересень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
1819
20
21222324
252627282930
дата з:
по:Головна » 3 - НОВИНИ » 2 - Найголовніше

Дмитро Головін: Я контролюватиму, аби по кожній справі було прийнято законне рішення (ФОТО)
06.09.2017 | 20:43

Сьогодні, 6 вересня в приміщенні Головного управління Нацполіції в Одеській області генерал поліції третього рангу Дмитро Головін провів особистий прийом громадян. Під час прийому, громадяни скаржилися керівнику регіональної поліції на незаконні дії колекторів, конфліктні ситуації з родичами, невдоволення роботою слідчих та повідомляли про зникнення рідних.

5.1

4.1

3.1

1.й

2.2

6.6

Першого відвідувача - жителя містечка Вилкове Кілійського району, на прийом до начальника поліцейського главку привели дві проблеми. По-перше – чоловік незгоден із ходом проведення досудового розслідування за фактом шахрайства з боку одеситки, яка продала йому автомобіль, а через 6 місяців звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою про викрадення автомобілю. По-друге, заявника турбує те, що у його рідному місті залишився лише один поліцейський, який обслуговує місцеве населення чисельністю сім тисяч жителів.

Дмитро Головін доручив представнику слідчого управління ГУНП розібратися у ході розслідування кримінального провадження та повідомив, що до кінця місяця у Вилковому у цілодобовому режимі працюватиме група швидкого реагування поліцейських, яка буде забезпечена автомобілем та необхідними засобами. Поряд з цим керівник ГУНП запропонував заявнику зібрати серед місцевих мешканців активістів та створити громадське формування, яке разом із поліцією забезпечуватиме на власній території публічний порядок.

Наступний відвідувач став жертвою сестри, яка скористалася його довірою та заволоділа його грошима у сумі 50 тисяч доларів США. Враховуючи, що між родичами склалися цивільно-правові відносини, Дмитро Головін доручив керівнику відділу юридичного забезпечення ГУНП надати заявнику консультацію щодо його послідовних дій в рамках цивільно-правових відносин.

На дії пасинка керівнику ГУНП поскаржився житель Біляївського району. За словами чоловіка, син колишньої дружини постійно йому погрожує та наносить тілесні ушкодження. Дмитро Головін уважно вислухав пенсіонера, зв’язався з начальником Біляївського відділу поліції, якому доручив вивчити обставини викладених заявником відомостей та прийняти відповідне процесуальне рішення.

Із зауваженнями на роботу слідчих прийом відвідала ініціативна група вкладників однієї з кредитних спілок. Заявники невдоволені ходом розслідування кримінального провадження, яке триває кілька років та нараховує 350 томів. На їх думку, треба розвантажити слідчого, який крім цієї складної справи, має у провадженні біля 80 інших справ. Керівник регіональної поліції призначив заслуховування матеріалів провадження на кінець тижня та вже у понеділок чекає у себе ініціативну групу аби повідомити їм про прийняте рішення.

Додаткову перевірку Дмитро Головін призначив і скарзі одеситки на незаконні дії колекторів, які мають намір незаконно заволодіти будинком жінки, розташованому в одному з престижних районів Одеси.

Останньою на прийом до Дмитра Головіна прийшла жителька Ананьївського району, син якої у 2008 році приїхав у Одеси на заробітки і до теперішнього часу мати його не бачила. Дмитро Головін пообіцяв особисто вивчити розшукову справу та взяв її на особистий контроль.

«Моя особиста життєва позиція така, - зазначив Дмитро Головін, - що жоден громадянин, який приходить на мій особистий прийом, не має залишитися без уваги та вирішення його проблеми. Я контролюватиму, аби по кожній справі було прийнято законне рішення».

Відділ комунікації поліції в Одеській області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку