В Одесі правоохоронці припинили роботу веб-студії з виробництва порнографії

Новини

Заходи проводили працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Одеській області спільно зі слідчими Малиновського відділу поліції в м. Одесі під процесуальним керівництвом Одеської місцевої прокуратури № 2 в рамках профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант».

Організували порностудію та забезпечували її діяльність 40-річний одесит зі своєю 28-річною помічницею. Чоловік орендував в центрі Одеси елітні апартаменти, облаштував їх веб-камерами, широкоформатними моніторами та освітленням, за допомогою яких за грошову винагороду здійснював пряме транслювання на сайтах порнографічні дії завербованих дівчат. Жінка виконувала роль адміністратора закладу і здійснювала контроль за додержанням встановленого внутрішнього розпорядку.

За попередніми даними, на організаторів позмінно працювали вісім жінок віком від 19-ти до 32-ох років, платню вони отримували в залежності від часу перебування в приват-чаті - 1,99 доларів за хвилину.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили електронні пристрої та техніку, банківські картки, робочу документацію, гроші та інші речові докази злочинної діяльності.

Наразі зі зловмисниками проводяться слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції

(за матеріалами УБЗПТЛ)