Поліцейські затримали підозрюваних в умисному вбивстві таксистки з Одещини

Вбивство

За попередніми даними встановлено, що, бажаючи владнати фінансові проблеми, 17-річний житель Южного заздалегідь спланував злочин та підбив до нього на рік старшого за себе товариша. Їх обох затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Сівши в автомобіль 55-річної таксистки, вони навмання назвали їй адресу призначення, а коли приїхали до Любополя, - жорстоко вбили жінку, завдавши їй 11 ударів ножами, які заздалегідь взяли з собою, та забрали з гаманця півтори тисячі гривень.

Щоб приховати злочин, молодики відтягли бездиханне тіло на узбіччя і на автомобілі потерпілої поїхали на окраїну Одеси, де закопали знаряддя злочину, облили транспортний засіб горілкою і підпалили його разом зі своїм верхнім одягом та особистими речами.

Слідством встановлено, що зловмисники зважилися на вбивство через нестачу коштів для погашення кредитів, які оформили для відкриття «кімнати розвантаження від люті».

Затримали зловмисників за місцем мешкання у місті Южне, куди вони добралися на таксі. 

Їхні дії слідчі кваліфікували одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України: пунктами 6 та 12 ч.2 ст.115 (Умисне вбивство), ч.2 ст.194 (Умисне знищення майна) та ч.3. ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом).  Крім того, вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ч.4 ст.187 (Розбійний напад) ККУ. В рамках досудового розслідування призначено низку судових експертиз. За скоєне фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Лиманський відділ поліції в Одеській області

(За відеоматеріалами Лиманського та Южненського ВП)

Матеріали для ЗМІ

поліція
новини
вбивство