З нагоди Дня захисників і захисниць України в одеському главку поліції відзначили кращих працівників

Новини

За зразкове виконання службових обов’язків правоохоронці були нагороджені подяками, грамотами, медалями та грошовими заохоченнями від Міністерства внутрішніх справ, НПУ та Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Вручили відзнаки поліцейським заступник очільника поліції регіону Олександр Ганжа та т.в.о. заступника очільника поліції регіону Олександр Хутняк. Серед нагороджених – найкращі представники різних служб та підрозділів ГУНП, які багато років віддали служінню закону і своїми досягненнями продемонстрували високий професіоналізм і відданість присязі.  

«З першого дня служби в правоохоронних органах ви захищаєте спокій та права людей, а від початку збройного конфлікту на сході нашої країни – її кордони та цілісність. Від імені керівництва Головного управління національної поліції в Одеській області я дякую кожному, хто, не зважаючи на небезпеку і ризик, стійко несе службу та почесне звання поліцейського і захисника України. Хто не на словах, а на ділі щоразу доводить відданість Присязі та Батьківщині», - звернувся Олександр Ганжа до особового складу та побажав міцного здоров’я та добробуту, вірних друзів і сімейного затишку.

Мирного неба нашій Україні! Слава їй і її героям!

Відділ комунікації поліції Одеської області