Рівень злочинності у курортних зонах Одещини знизився

Новини

Про це, підбиваючи підсумки роботи у нинішньому курортному сезоні, розповів начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Дмитро Оверченко.

Цього літа Одеську область відвідали близько 4,5 млн вітчизняних та іноземних туристів. Правопорядок та безпеку гостей регіону та місцевих жителів щоденно оберігали майже півтори тисячі поліцейських і нацгвардійців, які цілодобово несли службу у складі піших, авто- та велопатрулів, а також на стаціонарних постах та 24-х станціях туристичної поліції.

«Спільні патрулі гідно впоралися з поставленими завданнями із запобігання злочинності та підтримання публічного порядку. Завдяки їх ефективній співпраці було розкрито 260 злочинів, а загальний рівень розкриття злочинності, порівняно з минулорічним сезоном, збільшився на 20%», - зазначив Дмитро Оверченко.

Позитивні результати дала і посилена превентивна робота правоохоронців. «Цього року на курортах Одещини зафіксовано на 10% менше злочинів, ніж минулого. Крім того, за три місяці до відповідальності притягнуті майже дві тисячі порушників адміністративного законодавства», - додав начальник УПД.

Курортний сезон - 2021 закінчився. Однак поліцейські продовжують дбати про безпеку людей і про те, щоб Одещина і надалі залишалася привабливим для життя і відпочинку регіоном.

Відділ комунікації поліції Одеської області

поліція
новини