Поліція зробить все необхідне, щоб встановити істину і надати суспільству відповідь, хто винен у цій трагедії, - Олег Бех (ДОДАНО ВІДЕО)

Новини

На цьому керівник одеської поліції наголосив під час спільної наради з представниками влади, силових структур та освіти, яка відбулася в Одеській облдержадміністрації з приводу пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Станом на ранок 5 грудня відомо, що в результаті пожежі отримали тілесні ушкодження та звернулися до лікарень 28 осіб, з них одна дівчинка 2003 р.н. – несумісні з життям. Доля ще 15-ти людей наразі невідома, їх місце знаходження встановлюється.

«В рамках розслідування, розпочатого за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України, нами вже допитані 44 особи, які надали свідчення про пожежу. Зараз поліцейські розглядають дві версії: займання через несправність електропроводки та умисний підпал. Поліція забезпечить прозоре розслідування, щоб у максимально стислі терміни провести усі необхідні заходи і встановити обставини цієї трагічної події та тих, хто у ній винен», - сказав Олег Бех.

Наразі робота по ліквідації наслідків пожежі триває. На місці події поліцейські забезпечують публічний порядок та безпеку дорожнього руху. Крім того, фахівці-психологи, серед яких - працівники ГУНП, надають психологічну допомогу родичам зниклих під час пожежі людей.

  

 

Відділ комунікації поліції Одеської області