Пенсіонер, який знайшов «бойовий припас» неподалік смітника в центрі Одеси, не залишився байдужим та повідомив про «небезпечну» знахідку правоохоронцям

Новини

До Приморського відділу поліції звернувся 66-річний одесит та повідомив, що на одній з вулиць міста він виявив предмет зовні схожий на артилерійський снаряд. Незважаючи на потенційну небезпеку, чоловік приніс знахідку до відділку поліції. 

З метою запобігання можливим небезпечним ситуаціям працівники вибухотехнічного управління поліції  спільно з працівниками ДСНС негайно перевірили підозрілий предмет. Як виявилося, знахідка є нічим іншим як звичайною імітаційною копією бойового снаряду та не представляє жодної загрози громадянам.

Поліцейські висловили подякую заявнику за проявлену пильність та небайдужість. Поряд з цим з чоловіком була проведена бесіда про те, що подібні знахідки несуть небезпеку. Тому помилка чоловіка полягала в тому, що він самостійно приніс до відділу поліції імовірний вибуховий пристрій, наражаючи себе та оточуючих на небезпеку.

Поліція вкотре нагадує, що у разі виявлення вами підозрілих предметів  ні в якому разі не чіпайте їх, не підходьте близько та не пересувайте. В жодному разі не потрібно самотужки намагатись транспортувати такі предмети, а для їх перевірки негайно викликайте на місце спеціальні служби.

Приморський відділ поліції в м. Одесі

Матеріали для ЗМІ

Фото
Відео