На Одещині затримано чоловіка, який погрожував розправою своїм рідним та правоохоронцям

Новини

21-річний житель Овідіопольського району зачинив у будинку сестру з трьома малолітніми дітьми. Протиправні дії агресивно налаштованого чоловіка, який погрожував сокирою та ножем і рідним, і поліцейським, припинили правоохоронці.  Внаслідок події ніхто не постраждав.

Першими за викликом прибули працівники територіального відділу поліції. На вимогу відчинити двері та випустити жінку з дітьми озброєний сокирою та ножем  зловмисник, що закрився в будинку, став погрожувати розправою і поліцейським.

Щоб не допустити загострення ситуації та уникнути можливих людських жертв, на допомогу "заручникам" прийшли бійці батальйону поліції особливого призначення. Завдяки їхнім  чітким діям жінка з дітьми були визволені, а їх агресивний родич - затриманий.

Як з’ясувалося, причиною такої поведінки чоловіка стала образа на сестру, яка не пускала його переночувати  після сварки з матір'ю.

Наразі обставини події встановлюються. За фактом погрози працівникам правоохоронного органу відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 345 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання фігурантові запобіжного заходу.

Овідіопольській відділ поліції в Одеській області

 

Матеріали для ЗМІ