На Одещині за продаж необлікованої деревини поліція затримала лісничого

Новини

Його затримали на території лісгоспу під час одержання другої частини неправомірної вигоди. Загальна сума винагороди 25 800 гривень.

У вівторок, 31 березня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаїв, за процесуального керівництва прокуратури Одеської області затримали службовця лісгоспу. Він як раз одержав кошти з продажу необлікованої деревини. З місця затримання правоохоронці вилучили 13 300 гривень.

Раніше було задокументовано факт отримання ним у якості хабаря 12 600 гривень. Крім того, було домовлено про відпуск ще однієї партії якісної деревини.

Вирішується питання про затримання лісничого у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлення йому про підозру.

Громадяни, які мають інформацію про вчинення злочину або постраждали внаслідок такої діяльності, можуть звертатися за допомогою на спецлінію «102» або до управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції за телефоном: +38 (048) 779-44-26.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України