За фактом загибелі 10-річної дівчинки на Одещині триває розслідування

Резонанс

Попередньою версією правоохоронців було самогубство. Але результати перевірки вказують на те, що дитина загинула внаслідок нещасного випадку.

Нагадаємо: вчора в с. Нова Іванівка Арцизького району на горищі будинку в зашморгу було виявлене тіло 10-річної дівчинки.

Після отримання повідомлення від фельдшера на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. Встановлено, що після закінчення занять у школі дівчинка пішла додому. У школі між нею  та іншими школярами конфліктів не було. Прийшовши додому, вона переодяглася та пішла гратися зі своїми молодшими  братами на горище сусіднього будинку, який теж належить батькам померлої. Під час гри дитина засунула голову в кільце ізольованого дроту, прив’язаного до дерев’яної опори горища. Після цього вона похитнулася та впала, потрапивши у петлю. Переляканий молодший брат дівчинки зліз з горища та побіг по допомогу. Повернувся він зі старшими братами.  Однак дитина вже була непритомна. Діти намагалися врятувати дівчинку, але марно. Зрозумівши, що самі не впораються, вони повідомили про трагедію батькам, які, в свою чергу,  викликали фельдшера.

За вказаним фактом відкрито провадження за п.2 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Розслідування триває. Остаточна причина смерті встановлюється.

Відділ комунікації поліції Одеської області