Поліцейські Одещини збирають дітей на уроки безпеки

Діти

Дошкільнят та школярів навчають правилам поводження на дорозі, в побуті, колективі, з небезпечними предметами, незнайомцями, тваринами, які можуть бути агресивними, тощо.

Вчора на такий урок ювенали, комунікаційники та шкільні офіцери поліції покликали учнів молодших класів 117-ї спеціалізованої одеської школи. З дітьми правоохоронці говорили про обачність по дорозі з дому до навчального закладу. Зокрема, нагадали, наскільки загрозливим може бути порушення правил перетину проїжджої частини, приміром, на червоне світло або раптова поява на пішохідному переході перед транспортними засобами. Також йшлося про те, як можуть скривдити малих дітей незнайомці і що в жодному разі не можна з ними нікуди йти або їхати.

Закріпили отримані знання школярики в конкурсі малюнків на асфальті. Після того, як дітки зобразили, як вони розуміють вислів «Я в безпеці», на них чекали маленькі сувенірні подаруночки.

І, звичайно, правоохоронці дали можливість дівчаткам та хлопцям спробувати себе в ролі патрульного, ювенала та поліцейського діалогу, розказавши, чим кожна зі служб займається.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Матеріали для ЗМІ

поліція
новини
діти